Dzisiaj jest: 27.4.2025, imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

Nieszczęśliwy wypadek w zakładzie pracy

Dodano: 10 lat temu Autor:

?Z poważnymi obrażeniami ciała przetransportowany został do szpitala 40-letni stargardzianin,

Nieszczęśliwy wypadek w zakładzie pracy
który w minioną niedzielę uległ wypadkowi w miejscu pracy. Policjanci przeprowadzili czynności procesowe i poinformowali o zdarzeniu Inspekcję Pracy.
 
W minioną niedzielę późnym wieczorem Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie otrzymał zgłoszenie o wypadku w pracy, do jakiego doszło w zakładzie przy ulicy Broniewskiego.
 
Na miejscu mundurowi ustalili, że 40-letni stargardzianin pracując przy pompie, w skutek niekontrolowanego wypływu gorącej wody uległ rozległemu poparzeniu, dlatego załoga pogotowia przetransportowała mężczyznę do gryfickiego szpitala.
 
Śledczy, którzy o wypadku poinformowali Państwową Inspekcję Pracy, przeprowadzili czynności procesowe, które pozwolą teraz dokładnie ustalić okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
Źródło: Policja Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień otwarty Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Stargardzie. Fotorelacja