Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Wiraszko & Przyjaciele. Z nimi pożegnamy lato

Dodano: 4 dni temu Autor:
Redakcja poleca!

Koncert Michała Wiraszki na pożegnanie lata. Znamy nazwiska najbardziej wyczekiwanych gwiazd wieczoru.

Wiraszko & Przyjaciele. Z nimi pożegnamy lato

Koncert Michała Wiraszki na pożegnanie lata. Znamy nazwiska najbardziej wyczekiwanych gwiazd wieczoru.

W sobotę, 7 września 2024 roku, o godzinie 18:00 w stargardzkim Amfiteatrze odbędzie się koncert muzyczny: Wiraszko & Przyjaciele.

Michał Wiraszko to pochodzący ze Stargardu charyzmatyczny wokalista i frontman znanego zespołu Muchy. Na początku września, w towarzystwie swoich muzycznych przyjaciół, zabierze nas w podróż przez rockowe brzmienia. Razem z utalentowanymi muzykami zagra największe
przeboje zespołów rockowych takich jak Hey, Republika czy Firebirds.

Tego dnia na scenie razem z Michałem wystąpią m.in.: Joanna Prykowska, Monika Borzym, zespół Feeling Electric czy utalentowani muzycy związani z naszym miastem — Eryka i Przemek Wieleba. Ponadto wokalista do swojego rodzinnego miasta zaprosił artystkę pochodzącą ze Szczecina, która w latach 90. XX w. występowała razem z zespołem Hey, Katarzynę Nosowską oraz członka zespołu Muchy — Krzysztofa Zalewskiego.

Czeka nas wieczór pełen niespodzianek, wzruszeń i energii, podczas którego usłyszymy zarówno nowe interpretacje znanych przebojów, jak i premierowe kompozycje. To doskonała okazja, by na nowo odkryć muzykę Michała Wiraszki i docenić jego niezwykłą twórczość.
Nie przegapcie tego wydarzenia! Bilety są już dostępne w sprzedaży, a ich liczba jest ograniczona. Przygotujcie się na wieczór pełen muzycznych wrażeń i niepowtarzalnej atmosfery.

Organizatorami wydarzenia są:
Michał Wiraszko
Miasto Stargard
Stargardzkie Centrum KulturyDo zobaczenia w Amfiteatrze!

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja