Dzisiaj jest: 12.5.2025, imieniny: Dominika, Imeldy, Pankracego

Plaża zabezpieczona

Dodano: rok temu

Taką decyzję radni Rady Miejskiej podejmują co roku. To inwestycja przede wszystkim w bezpieczeństwo stargardzian wypoczywających latem nad Miedwiem.

Plaża zabezpieczona

Taką decyzję radni Rady Miejskiej podejmują co roku. To inwestycja przede wszystkim w bezpieczeństwo stargardzian wypoczywających latem nad Miedwiem. Miasto przeznaczy 100 000 zł na wsparcie Kobylanki w utrzymaniu porządku i zapewnieniu służb ratowniczych na plaży w Zieleniewie. Radni zdecydowali o tym większością głosów.
 

Każdego roku nad Miedwiem wypoczywają tysiące mieszkańców naszego miasta. Największą popularnością jezioro cieszy się oczywiście w miesiącach letnich. Stargard od lat wspiera Kobylankę w zapewnieniu wszystkim bezpiecznego i komfortowego wypoczynku. Pieniądze z budżetu miasta pomagają m.in. w zapewnieniu obecności ratowników wodnych na plaży w Zieleniewie.

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
8 maja: Narodowy Dzień Zwycięstwa. Fotorelacja