Dzisiaj jest: 13.7.2024, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Wracają WAKACYJNE WTORKI W FILARACH!

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

Ruszyła sprzedaż biletów na wtorkowe zajęcia wakacyjne w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY.

Wracają WAKACYJNE WTORKI W FILARACH!

Ruszyła sprzedaż biletów na wtorkowe zajęcia wakacyjne w Stargardzkim Centrum Nauki FILARY.

Jak zapewnia naszą Redakcję Anita Kubera, główny specjalista ds. sprzedaży - Wtorki w FILARACH mają liczne grono fanów. Dzieci wychodząc z wtorkowych zajęć, przypominają rodzicom o kupnie biletu na kolejny tydzień. Zajęcia są różnorodne i dynamiczne. W ubiegłym roku wprowadziliśmy tematyczne wtorki w oparciu o różnorodne zajęcia warsztatowe. Teraz mamy zupełnie nową ofertę warsztatową, którą od września będziemy realizować z grupami zorganizowanymi i na zajęciach popołudniowych.


WAKACYJNE WTORKI W FILARACH przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 – 12 lat, trwają od godziny 7:30 do 16:00. Bilety na wybrany termin można kupić online: https://www.bilety.scn-filary.pl/  lub w kasie SCN FILARY przy ul. B. Chrobrego 21.

WAKACYJNE WTORKI W FILARACH są jedną z propozycji spędzania wolnego czasu w centrum przy ul. B. Chrobrego 21 w Stargardzie. FILARY organizują również zajęcia półkolonijne, zajęcia warsztatowe dla grup zorganizowanych oraz wydłużają czas pracy w dni powszednie, tak aby dać wszystkim możliwość zwiedzania ekspozycji każdego popołudnia od poniedziałku do piątku.

Dalszych szczegółowych  informacji o wakacyjnej ofercie SCN FILARY wypatrujcie wkrótce na naszym portalu.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
VI Festyn Historyczny „W krainie Gryfa”. Fotorelacja