Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Na niebiesko: po marszu odbył się bieg. [VIDEO]

Dodano: miesiąc temu Autor:
Redakcja poleca!

„ VI BIEG DLA AUTYZMU”  - by pokazać swoją solidarność z ludźmi dotkniętymi autyzmem i innymi niepełnosprawnościami.

Na niebiesko: po marszu odbył się bieg. [VIDEO]

Kontynuując działania podjęte w kwietniu 2024 roku  na terenie miasta Stargardu,  nasza organizacja Oddział Krajowego Towarzystwa Autyzmu, która na co dzień prowadzi placówkę oświatową – Stargardzki OREW (Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy) -  zaprosił  do wzięcia udziału do ciekawych form wsparcia osób ze spektrum autyzmu.

Po raz szósty OREW zorganizował imprezę społeczną pod nazwą „ VI BIEG DLA AUTYZMU”  - by pokazać swoją solidarność z ludźmi dotkniętymi autyzmem i innymi niepełnosprawnościami. W związku z tym kolejny raz z inicjatywy naszego Ośrodka zaprosiliśmy mieszkańców Stargardu młodszych i starszych, powiatu, gminy, województwa i całej Polski do wzięcia udziału w spacerze, biegu , nordic walking alejami Parku Chrobrego w Stargardzie.

Wszystko miało miejsce 10 maja w godzinach popołudniowych. Dopisała nam nie tylko pogoda, ale i uczestnicy. Zostało wydane 212 numerków startowych. Dla uczestników przewidziano piękne medale pamiątkowe oraz poczęstunek. Było wiele atrakcji, pokazy Straży Pożarnej, malowanie niebieską kredą, łakocie przygotowane przez Oddział Zewnętrzny Stargard Aresztu Śledczego w Stargardzie oraz piekarnię Sowno.

Na koniec Biegu nagrodzono na podium zwycięzców oraz przeprowadzono losowanie nagród pocieszenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział,  za wsparcie i okazanie, że osoby ze spektrum atyzmu wymagają szacunku, uwagi i pomocy.

CZEKAMY NA WAS ZA ROK


Pozdrawiamy organizator

KTA OREW
Ul. Składowa 2A, 73-110 Stargard
Tel: 91/ 573 94 15

Fotorelacja z wydarzenia: TUTAJ

Poniżej video:

Źródło: OREW Oddział KTA w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja