Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Restauracja KFC zostanie rozbudowana

Dodano: 2 miesiące temu Autor:

Właściciel restauracji KFC przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie planuje rozbudowę obiektu.

Restauracja KFC zostanie rozbudowana

Właściciel restauracji KFC przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie planuje rozbudowę obiektu. Złożył już dokumenty w tej sprawie urzędnikom budowlanym.

Restauracja KFC przy ul. Szczecińskiej w Stargardzie powstała w grudniu 2017 roku. Według opinii mieszkańców brakowało tego konceptu w naszym mieście i od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci chętnie też korzystają z usługi Drive Thru, czyli zakupów bezpośrednio z samochodu. Właściciel restauracji, firma AmRest, zdecydowała o rozbudowie stargardzkiej placówki, co z pewnością ucieszy smakoszy panierowanego kurczaka z Harlandem Sandersem w logotypie.

Do Starostwa Powiatowego w Stargardzie złożone zostały dokumenty związane z inwestycją planowaną przez AmRest, jedynego franczyzobiorcy sieci KFC w Polsce. Wynika z nich, że właściciel przymierza się do rozbudowy i przebudowy budynku usług gastronomicznych przy ul. Szczecińskiej 81. Aktualnie wniosek jest w trakcie rozpatrywania.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 230 restauracji KFC. W lokalach można kupić nóżki, piersi, żeberka, udka i skrzydełka z kurczaka, które najczęściej podawane są z frytkami, w bułce lub tortilli. Restauracje oferują również sałatki, desery i kanapki.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja