Dzisiaj jest: 15.4.2024, imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława

Kolejne pieniądze dla HANI DYBY

Dodano: 2 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Ponad 100 tysięcy złotych dla chorej na nowotwór Hani udało się zebrać podczas sobotniego wydarzenia organizowanego przez „Stoją! Stargard”.

Kolejne pieniądze dla HANI DYBY

Ponad 100 tysięcy złotych dla chorej na nowotwór Hani udało się zebrać podczas sobotniego wydarzenia organizowanego przez „Stoją! Stargard”. W „Zachodniopomorskiej Stójce dla Hani” wzięły udział firmy, przedsiębiorstwa, osoby prywatne i Koła Gospodyń Wiejskich. Wszystkim przyświecał jeden cel. Pomoc finansowa małej stargardziance, która podjęła leczenie w Nowym Jorku. 

Wielkie spotkanie motoryzacyjne zorganizowane na byłym parkingu „Tesco” zaowocowało nie tylko ogromną kwotą zebraną podczas licznych licytacji prowadzonych przez DJ Marcina Woźnickiego z „Grubo albo fcale”. Pokazało również, jak wielkie i szczodre serca mają stargardzianie. W pomoc zaangażowały się m.in członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z okolicznych miejscowości.

„Mamy zupkę gulaszową, cebulową, tosty z serem i mnóstwo domowych ciast. Wszystko robiłyśmy własnoręcznie do późnych godzin nocnych. Nie wyobrażamy sobie nie wziąć udziału w tej akcji. Chcemy ze wszystkich sił pomóc małej Hani” - tak zachęcały do odwiedzin swojego stoiska członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Żarowie. Podobne specjały oferowały panie ze Świętego. „Budyniowiec z brzoskwiniami, sernik i murzynek. Takie pyszności tylko u nas. We wszystkie wypieki włożyłyśmy mnóstwo serca, bo cel jest szczytny i piękny. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogły dołożyć naszą złotówkę na leczenie Hani” - mówiły z kolei Ania, Luba, Beata i Patrycja.

Podczas kilkugodzinnej imprezy dla Hani Dyby odbyły się dziesiątki licytacji, pokazów i aukcji. W imprezie charytatywnej udział wzięli m.in. strażacy, członkowie Klasycznego Stargardu, Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi, firmy przewozowe i stargardzcy restauratorzy, którzy serwowali ciepłą kawę dla wszystkich zebranych. Było gwarno, głośno i energetycznie. „Zachodniopomorska Stójka dla Hani” nie zakończyła jednak pomocy dla 14-miesięcznej Hanki. Pieniądze wciąż można wpłacać na konto https://www.siepomaga.pl/hannadyba#wpłaty. Na facebookowym profilu licytacji dla Hani zmagającej się z nowotworem oczu w dalszym ciągu trwają licytacje dla dziewczynki dzielnie walczącej z siatkówczakiem oczu. 

Galeria zdjęć wkrótce na portalu.

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargard i blue. Fotorelacja