Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Niech usłyszą Twój Głos

Dodano: 2 tygodnie temu

Lubisz robić coś dobrego dla innych i masz głowę pełną pomysłów?

Niech usłyszą Twój Głos

Lubisz robić coś dobrego dla innych i masz głowę pełną pomysłów? Dołącz do akcji Masz Głos prowadzonej przez Fundację Batorego. Udział w programie jest bezpłatny. To szansa m.in. na pomoc prawną, udział w ciekawych szkoleniach, zdobycie grantu na konkretne działania i wsparcie w promocji swoich projektów.
 

Do ogólnopolskiej akcji mogą dołączyć organizacje społeczne i nieformalne grupy stargardzian. Liczą się dobre pomysły i chęć do działania. Zakres realizowanych projektów może być naprawdę szeroki. Ważne, żeby w efekcie korzystała społeczność lokalna. Zgłoszenia są przyjmowane do 16.02. (piątek). Wystarczy kliknąć tutaj i wypełnić formularz.
 

Akcja Masz Głos to wsparcie dla tych, którzy chcą działać we współpracy z samorządem i mieszkańcami. Tegoroczna edycja rozpocznie się w drugiej połowie lutego i potrwa do listopada. Przez cały ten czas uczestnicy dostaną bezpłatne wsparcie w realizacji swoich pomysłów. Społecznicy z całej Polski – również ze Stargardu – wymienią się też doświadczeniami i zyskają nową, przydatną wiedzę, dzięki czemu będą mogli zrobić jeszcze więcej dobrego.

Grafika: maszglos.pl

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja