Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira

Zwierzaki z Kiczarowa czekają na pomoc

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Trwa zbiórka darów dla zwierząt zamieszkujących schronisko w Kiczarowie.

Zwierzaki z Kiczarowa czekają na pomoc

Trwa zbiórka darów dla zwierząt zamieszkujących schronisko w Kiczarowie.

Akcja pomocowa odbywa się pod hasłem „Święta” i ma na celu wsparcie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie. Głównym celem „Akcji Święta” jest zebranie najpotrzebniejszych artykułów, które pomogą zwierzakom przetrwać zimę.

Mali podopieczni schroniska czekają na koce, podkłady higieniczne, długie smycze, obroże dla psów, wysokiej jakości karmę bezzbożową (mokrą i suchą) a także olej Omega-3 (łosoś, kryl).

Wszystkie dary można przekazywać do wyznaczonych miejsc zbiórki. Są to: Baza „Gryf Taxi” przy ul. Pocztowej 1, Akademia Ruchu Psa i Kota „Flow” przy ul. Reja 7 (kontakt telefoniczny 697 691 906), a także taksówki „Gryf Taxi”.

Świąteczną akcję pomocową dla schroniska w Kiczarowie zakończą dwa duże wydarzenia, które z pewnością zainteresują właścicieli stargardzkich czworonogów.

W sobotę, 16 grudnia w „Akademii Flow” odbędą się wykłady na temat opieki nad zwierzętami podczas zimy. Mowa będzie m.in. o tym jak zaopiekować się w Sylwestra zwierzętami odczuwającymi lęk i czy świąteczne menu jest bezpieczne dla naszych pupili? Z kolei w niedzielę, 17 grudnia w Parku Jagiellońskim odbędzie się „Parada Adopciaków”. Organizatorzy wydarzenia zapraszają do udziału wszystkich chętnych wraz z pupilami. Parada, która wyruszy spod „Różanki”, oficjalnie zakończy tegoroczną "Akcję Święta” na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Kiczarowie. 

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja