Dzisiaj jest: 19.5.2024, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra

Po raz pierwszy w Stargardzie

Dodano: 8 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Po raz pierwszy w Stargardzie

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY działa w naszym mieście już 2 lata. W czterech salach o różnej narracji fabularnej znajduje się 55 interaktywnych eksponatów, co jak podkreślają pracownicy działu sprzedaży FILARÓW oznacza, że bardzo lubią, żeby ich dotykać.

- FILARY mają swoją grupę ambasadorów, którzy często nas odwiedzają, bo FILARAMI nie można się znudzić. – mówi Anita Kubera, główny specjalista ds. sprzedaży. Można nas odwiedzić z rodziną lub znajomymi na zwiedzanie, umówić grupową wizytę z zajęciami warsztatowymi, zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka lub uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych.  – dodaje nasza rozmówczyni – To za każdym razem jest inne spojrzenie na FILARY i inne doświadczanie naszej przestrzeni.

Nowością w ofercie FILARÓW są zajęcia popołudniowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Właśnie odbyły się pierwsze spotkania informacyjno-organizacyjne.

Wciąż jeszcze trwają zapisy na zajęcia:
- Robotyka LEGO EDUCATION dla dzieci w wieku 9 – 12 lat. Takie zajęcia organizowane są w Stargardzie po raz pierwszy!
- Podstawy programowania oraz projektowania 3D dla uczestników w wieku 10 – 14 lat. Zajęcia informacyjno-organizacyjne dla rodziców odbędą się 20 września.
- Filarowe Koło Astronomiczne dla dzieci w wieku 7 – 11 lat. Te zajęcia mają już grono stałych uczestników. FILARY organizują je w tym roku szkolnym po raz drugi.
- Filarowe Koło Astronomiczne dla młodzieży (12+) i dorosłych. Zajęcia odbywają się pod okiem specjalistki - Jolanty Olejniczak z Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. Dominują w nich dyskusje, nowinki nt. badań i odkryć, obserwacje astronomiczne.

Więcej szczegółów na fb FILARÓW i pod numerem telefonu 786 905 760.

 


Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ

Źródło: STARGARDZKIE CENTRUM NAUKI
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dzień Pionierów 12.05.2024. Fotorelacja