Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ekologiczna zabawa w parku

Dodano: 7 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Trash art, las w szkle, łaziki marsjańskie, a może ekoturniej szachowy ? najbliższa sobota (23.09.) w Teatrze Letnim zapowiada się naprawdę ciekawie.

Ekologiczna zabawa w parku

Trash art, las w szkle, łaziki marsjańskie, a może ekoturniej szachowy – najbliższa sobota (23.09.) w Teatrze Letnim zapowiada się naprawdę ciekawie. O 12:00 rozpocznie się Ekopiknik. W planach wiele atrakcji dla całej rodziny i okazja do zdobycia wartościowej wiedzy o naszym środowisku.
 

Uczestnicy pikniku będą mogli spróbować swoich sił w tworzeniu niezwykłej biżuterii trash art – czyli z wykorzystaniem pozornie niepotrzebnych przedmiotów. Ciekawie zapowiadają się też pszczele warsztaty „Od pralki do ula”. Z kolei na zwycięzców ekologicznego turnieju szachowego czekają atrakcyjne nagrody. Warto uważnie przyjrzeć się figurom na szachownicy – powstały z elementów elektrośmieci.
 

Ci, którym wydaje się, że wiedzą już wszystko o ochronie środowiska, będą mogli zmierzyć się w turnieju Ekomilionerzy. Jeśli okaże się, że trzeba jednak uzupełnić informacje, z pomocą przyjdą prowadzący miniwykłady edukacyjne.

URZĄD MIEJSKI W STARGARDZIE

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra. Fotorelacja