Dzisiaj jest: 2.7.2025, imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana

Idealny duet ?Feniksa Pesty?. [VIDEO]

Dodano: 2 lata temu Autor:
Redakcja poleca!

Dobry i zły policjant w rolach głównych, czyli Małgorzata Starzyńska -prezeska klubu zapaśniczego ?Feniks Pesta? i Mariusz Kucharczyk - trener.

Idealny duet ?Feniksa Pesty?. [VIDEO]

Dobry i zły policjant w rolach głównych, czyli Małgorzata Starzyńska -prezeska klubu zapaśniczego „Feniks Pesta” i Mariusz Kucharczyk - trener.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, które z nich wspiera, pociesza i dba o to, żeby zgadzały się finanse,  a kto wymaga, trzyma w ryzach i pilnuje wyników, posłuchajcie koniecznie wywiadu Beaty Łaptuty. Jak zaczęła się przygoda Małgorzaty Starzyńskiej w klubie zapaśniczym i dlaczego nie każdy zawodnik może zostać trenerem? O tym wszystkim w rozmowie. 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn Organizacji Pozarządowych. Fotorelacja