Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona

Złamał trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas kontroli drogowej

Dodano: rok temu Autor:

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu stargardzkiego.

Złamał trzy sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Wpadł podczas kontroli drogowej

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mieszkańcowi powiatu stargardzkiego. Mężczyzna kierował swoim pojazdem pomimo trzech aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych.

To jednak nie powstrzymało go przed popełnieniem kolejnego przestępstwa. Zatrzymany podczas kontroli drogowej przez policjantów mężczyzna usłyszał kolejny zarzut za niestosowanie się do postanowienia sądu.

 

Policjanci z Posterunku Policji w Suchaniu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Smart. Mężczyzna podczas interwencji zachowywał się bardzo nerwowo. Po chwili okazało się, co było tego powodem. Po sprawdzeniu kierującego w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że w ogóle nie powinien kierować, gdyż posiadał trzy aktywne zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydanych przez sąd. To jednak nie powstrzymało go przed popełnieniem kolejnego przestępstwa. Nie umiał wytłumaczyć się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Zatrzymany podczas kontroli drogowej prze policjantów 24- latek usłyszał kolejny zarzut za niestosowanie się do postanowienia sądu.

Teraz za popełnione przestępstwo z art. 244kk odpowie przed sądem. 24- latkowi grozi  do 5 lat pozbawienia wolności za niestosowanie się do polecenia sądu.


KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE

Źródło: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W STARGARDZIE
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
II Stargardzki Korowód Dziejów. Fotorelacja