Dzisiaj jest: 22.2.2024, imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora

Węgiel dotarł, będzie ciepło - zapewnia PEC

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

Kontrahent zapewnia: węgla nie zabraknie.

Węgiel dotarł, będzie ciepło -  zapewnia PEC

Pierwsze 200 ton węgla dotarło do Stargardu.

Osoby, które złożyły wiosek o zakup surowca w preferencyjnej cenie, już mogą go odbierać. „Węgiel otrzyma każdy, kto złożył do PEC odpowiedni wniosek. Sprzedajemy go według kolejności składania pism. Informację ze szczegółami zakupu wyślemy do mieszkańców drogą pocztową i za pośrednictwem wiadomości SMS” - mówi Przemysław Łysoń z PEC.

Składy z których można odbierać węgiel znajdują się przy ulicach: Usługowej 1A, Rzeźniczej 7 i Traugutta 3.

Za tonę węgla w preferencyjnej cenie trzeba zapłacić 2000 zł brutto.

Stargardzkie Przedsiębiorstwo Energetyki cieplnej cały czas przyjmuje wnioski na zakup opału w korzystnej cenie. W tej chwili na rozpatrzenie czeka ponad 500 pism. Wniosek do pobrania znajduje się na stronie www.stargard.eu, wypełniony należy dostarczyć do siedziby firmy przy ul. Nasiennej 6.

„Nasz kontrahent, firma Węglokoks S.A. zapewnia, że węgla nie zabraknie. Jesteśmy w pełni przygotowani do sprzedaży każdej ilości zgłoszonego zapotrzebowania przez mieszkańców naszego miasta” - podkreśla Przemysław Łysoń.

Surowiec będzie zamawiany cyklicznie, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. W przyszłym tygodniu zaplanowano kolejną dostawę węgla, również 200 ton. 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
„Zachodniopomorska Stójka dla Hani”. Fotorelacja