Dzisiaj jest: 28.1.2023, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Nowa generacja na scenie

Dodano: 2 miesiące temu

W najbliższą niedzielę (4.12.) młodzi i zdolni znów opanują Stargardzkie Centrum Kultury.

Nowa generacja na scenie

W najbliższą niedzielę (4.12.) młodzi i zdolni znów opanują Stargardzkie Centrum Kultury. O 17:00 na małej scenie w spektaklu „Okaleczone” wystąpią aktorzy Nowej Generacji Krzywej Sceny. Będzie też można obejrzeć prace utalentowanej graficzki Alicji Kieliszek.
 

Wstęp na wydarzenia w ramach Stargardzkiej Sceny Młodych jest bezpłatny. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać. Wystarczy przyjść do SCK (mała scena, wejście od ul. Wojska Polskiego) i zobaczyć na własne oczy, co potrafi nasza młodzież. Tym razem zdolni artyści przygotowali spektakl teatralny i wystawę grafiki.
 

SCK cały czas czeka na kolejne zgłoszenia. Wszyscy, którzy chcą zaprezentować się przed publicznością, mogą dołączyć do Stargardzkiej Sceny Młodych. Najprościej napisać wiadomość na facebookowym profilu placówki albo wysłać e-mail na adres: imprezy@sck.stargard.pl. Warto najpierw zobaczyć jedną z odsłon projektu, a potem samemu odważyć się i wystąpić na prawdziwej scenie SCK.
 


                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard. Galeria