Dzisiaj jest: 2.12.2023, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Seniorki pomagają

Dodano: rok temu
Redakcja poleca!

Miłe spotkanie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Seniorki pomagają

Miłe spotkanie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Członkinie Klubu „Senior+” przekazały własnoręcznie wykonane ciepłe czapki i rękawiczki. Rzeczy trafią do najbardziej potrzebujących podopiecznych MOPS. Każdy może przyłączyć się do akcji seniorek. Panie chętnie przyjmą włóczkę, z której powstaną kolejne elementy zimowej garderoby.
 

Ciepłe czapki i rękawiczki przydadzą się zwłaszcza teraz, kiedy na dworze jest coraz zimniej. Wszystkie rzeczy przekazane przez klub trafią do podopiecznych MOPS. Seniorki deklarują, że chętnie przygotują kolejne – to ich pasja, a jednocześnie dobra okazja do wsparcia najbardziej potrzebujących.
 

Każdy, kto chciałby przyłączyć się do akcji, może oddać paniom włóczkę. Najlepiej skontaktować się z Krystyną Gniot z Klubu „Senior+” – tel. 693 963 898. Dzięki temu kolejni stargardzianie w trudnej sytuacji będą mogli dostać na zimę ciepłe szaliki, czapki i rękawiczki.
 

Zdjęcie: MOPS

                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot. Fotorelacja