Dzisiaj jest: 9.12.2022, imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Poznamy pomysły na park

Dodano: 3 tygodnie temu

W najbliższą środę (23.11.) o 16:30 w Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Armii Krajowej 1) rozpocznie się kolejne spotkanie ze studentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Poznamy pomysły na park

W najbliższą środę (23.11.) o 16:30 w Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Armii Krajowej 1) rozpocznie się kolejne spotkanie ze studentami Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Młodzi ludzie przedstawią efekty warsztatów, podczas których przygotowywali koncepcje nowego parku na os. Pyrzyckim. Wcześniej pracowali w terenie, rozmawiali z mieszkańcami i analizowali wyniki ankiety, żeby jak najlepiej dopasować projekt do oczekiwań przyszłych użytkowników.
 

Studenci ZUT od kilku dni intensywnie działają w Stargardzie. Najpierw spotkali się z prezydentem Rafałem Zającem. Poznawali nasze miasto podczas spacerów i wysłuchali sugestii mieszkańców os. Pyrzyckiego, którzy z niecierpliwością czekają na zielone miejsce relaksu i odpoczynku. Więcej o pierwszych konsultacjach można przeczytać tutaj.
 

Podczas kolejnego spotkania przedstawione zostaną 4 koncepcje urbanistyczne. Przed przyjęciem ostatecznego projektu można jeszcze zgłaszać swoje uwagi. Wszystko po to, żeby zrealizowana inwestycja jak najlepiej zaspokajała potrzeby mieszkańców.
 


                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria