Dzisiaj jest: 10.12.2022, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

SĄDNY PONIEDZIAŁEK CZYLI CZTERY CIAŁA JEDNEGO DNIA

Dodano: miesiąc temu Autor:

Cztery ciała odkryli dzisiaj stargardzcy policjanci.

SĄDNY PONIEDZIAŁEK CZYLI CZTERY CIAŁA JEDNEGO DNIA

Cztery ciała odkryli dzisiaj stargardzcy policjanci.

Pierwsze znaleziono rejonie dworca kolejowego przy ul. Dworcowej. Na miejscu, pogotowie potwierdziło zgon 53-letniego mężczyzny.

O kolejnych znalezionych zwłokach, policjanci otrzymali zgłoszenie około 7.00 rano. Tym razem ciało znajdowało się na tyłach Urzędu Gminy Stargard na Starówce. Przybyłe na miejsce służby (pogotowie i policja) stwierdziły śmierć 63-latka. Dwaj nieżyjący mężczyźni najprawdopodobniej byli osobami bezdomnymi.

Do kolejnej tragedii doszło w okolicy ul. Spokojnej. Policjanci zostali wezwani do mieszkania, w którym odkryli zwłoki kolejnego mężczyzny. Wezwane służby potwierdziły jego zgon.

Do tragicznego zdarzenia doszło również w okolicy Pęzina. Z rzeki Pęzinki (dopływ Krąpieli) wyłowiono ciało 61-latka.

Okoliczności wszystkich zaistniałych zdarzeń bada policja i ustala ich przebieg. Na razie funkcjonariusze nie ujawniają żadnych szczegółów, ale sugerują, żeby nie łączyć tragedii w jedną całość. „Nie ma żadnych dowodów na to, że zdarzenia są w jakikolwiek sposób powiązane. Jest to raczej kwestia nieszczęśliwych zbiegów okoliczności” - mówi młodszy aspirant Justyna Siwarska, rzeczniczka stargardzkiej Komendy Policji. 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria