Dzisiaj jest: 10.12.2022, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii

Po Trójce suchą stopą

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Z tej inwestycji ucieszą się wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3.

Po Trójce suchą stopą

Z tej inwestycji ucieszą się wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3. Rozpoczęła się budowa przejścia, które połączy oba budynki placówki przy ul. B. Limanowskiego. Całość powinna być gotowa w kwietniu 2023 r.
 

Trójka składa się z dwóch budynków, między którymi stoi duża sala gimnastyczna. W przerwach zajęć uczniowie przemieszczają się po obiektach. Aby stało się to łatwiejsze, wygodniejsze i bardziej bezpieczne, zdecydowano o budowie łącznika. Inwestycja już ruszyła.
 

Najpierw prowadzone były roboty geodezyjne. Teraz trwają prace rozbiórkowe i ziemne. Po ich zakończeniu przyjdzie czas na budowę łącznika. W miejscu okna w małej sali gimnastycznej oraz tego w holu będą drzwi. Konieczna jest też przebudowa instalacji elektrycznej i centralnego ogrzewania. Poza tym zamontowane zostanie odpowiednie oddzielenie przeciwpożarowe. Wartość wszystkich prac to prawie 700 000 zł.
 

Zdjęcia: UM w Stargardzie

                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miejski w Stargardzie
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Parada Mikołajów. Galeria