Dzisiaj jest: 18.8.2022, imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony

Trochę wody dla ochłody

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!

W upalne dni – jeśli tylko mamy taką możliwość – najlepiej zostać w domu albo spędzać czas w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Trochę wody dla ochłody

W upalne dni – jeśli tylko mamy taką możliwość – najlepiej zostać w domu albo spędzać czas w klimatyzowanych pomieszczeniach. Z kolei będąc na zewnątrz, trzeba pamiętać przede wszystkim o unikaniu słońca i piciu dużej ilości płynów. W naszym mieście można też znaleźć miejsca, w których odpoczniemy i orzeźwimy się stargardzianką.
 

Kurtyna wodna na Rynku Staromiejskim to obowiązkowy punkt letnich spacerów. W upalną pogodę delikatna chłodna mgiełka cieszy małych i dużych. Jak co roku można się schłodzić na przejściu pomiędzy ul. Grodzką a płytą Rynku. W pobliżu są ławki, na których stargardzianie chętnie odpoczywają w upalne dni.
 


 

Kolejna, najnowsza propozycja na lato pojawiła się w Parku Chrobrego. W pobliżu Baszty Morze Czerwone stanął kran z wodą do picia. Leci z niego stargardzianka – dokładnie taka sama, jak w naszych domach. Jest czysta i nadaje się do bezpośredniego spożycia. Więcej informacji tutaj.
 


 

Zdjęcia kurtyny: UM w Stargardzie

                Urząd Miejski w Stargardzie

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Święto Wojska Polskiego. Fotorelacja