Dzisiaj jest: 29.5.2023, imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Urząd Miasta - komunikat

Dodano: rok temu

Czyste Powietrze ? spotkajmy się

Urząd Miasta - komunikat

Każdy, kto chciałby dostać dofinansowanie na wymianę tzw. kopciucha na bardziej ekologiczne źródło ciepła, może wziąć udział w spotkaniu informacyjnym. Wystarczy przyjść w środę (27.04.) o 15:30 do Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17, sala 111). Pieniądze czekają też na stargardzian planujących np. termomodernizację domów albo wymianę okien i drzwi.
 

Podczas spotkania w urzędzie będzie można dowiedzieć się więcej o Programie „Czyste Powietrze”. Zainteresowani mieszkańcy Stargardu poznają warunki, które trzeba spełnić, żeby otrzymać dofinansowanie. Na miejscu dowiedzą się też, na jakie konkretnie inwestycje można dostać pieniądze i gdzie złożyć wnioski. Program jest skierowany do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Wnioski o dofinansowanie w ramach „Czystego Powietrza” przyjmowane są w UM. Na miejscu mieszkańcy dostają niezbędną pomoc w wypełnieniu dokumentów. Warto wziąć udział w spotkaniu, żeby dowiedzieć się więcej. Można również zadzwonić – tel. 91 578 38 44. Szczegółowe informacje o programie są też tutaj.

            URZĄD MIASTA W STARGARDZIE

Autor foto: Anna Wardal

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
XXVIII Wojewódzkie Igrzyska Lekkoatletyczne Osób Niepełnosprawnych - Stargard. Fotorelacja