Dzisiaj jest: 28.1.2022, imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Jaś liczy na naszą pomoc

Dodano: 2 tygodnie temu
Redakcja poleca!

Do końca lutego zysk ze sprzedaży plastikowych zakrętek wrzucanych do serca przed Urzędem Miejskim wesprze rehabilitację Jasia.

Jaś liczy na naszą pomoc

Chłopiec przyszedł na świat jako skrajny wcześniak. Od pierwszych chwil życia potrzebuje specjalistycznej, kosztownej opieki. Każdy może pomóc Jasiowi, a jednocześnie zadbać o środowisko.
 

Chłopiec urodził się w 2017 r. Przyszedł na świat w 28. tygodniu ciąży i ważył tylko 1100 gramów. Od pierwszych chwil życia zmagał się z trudnościami. Był podłączony do respiratora, przeszedł zakażenie paciorkowcem, zdiagnozowano u niego wodogłowie i dziecięce porażenie mózgowe. Żeby pomóc Jasiowi, wystarczy wrzucić plastikowe nakrętki do metalowego serca ustawionego tuż obok wejścia do Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17.
 

Akcja MIEJskie SERCE trwa od ponad roku. Nakrętki odbierają osoby, które potrzebują pieniędzy na leczenie, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wydatki związane z niepełnosprawnością – swoją lub dziecka czy innego członka rodziny. Aby je otrzymać, trzeba wypełnić formularz. Szczegółowe informacje i załączniki do pobrania są tutaj.
 


Najedź kursorem na grafikę, kliknij i powiększ

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wernisaż w Bramie. Photos by Anna Wardal