Dzisiaj jest: 24.10.2021, imieniny: Arety, Marty, Marcina

„NAJMRO. Kocha, kradnie, szanuje” na ekranach kin Helios!

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić... Tylko czy będzie potrafił?

„NAJMRO. Kocha, kradnie, szanuje” na ekranach kin Helios!

Najbliższy piątek przyniesie kinomanom propozycję nie do odrzucenia, zarówno ze względu na rewelacyjną obsadę aktorską, jak i reżyserię, muzykę oraz zdjęcia. Film „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” wypełniają porywające zwroty akcji, które po prostu trzeba zobaczyć na wielkim ekranie!

Oto komedia akcji w mistrzowskiej reżyserii Mateusza Rakowicza, film inspirowany prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdy przestępczego półświatka i legendarnego króla ucieczek, który niemal 30 razy wymknął się organom ścigania PRL. Milicja dawała za jego głowę milionowe nagrody, kobiety zaś głowę dla niego traciły, a mężczyźni podziwiali go za spryt i odwagę.

Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Obrabiając Pewexy, żył kolorowo w czasach, w których wszystko określić można było jedynie mianem szarego. W rolach głównych zobaczymy znakomitych aktorów: Dawida Ogrodnika, Roberta Więckiewicza, Jakuba Gierszała, Rafała Zawieruchę i Maszę Wągrocką.


Oto komedia smaczna pod każdym względem, stanowiąca świetną propozycję na udany wieczór w kinie Helios. W bilety warto zaopatrzyć się już dziś na stronie: www.helios.pl/najmro, zyskując gwarancję dobrego miejsca oraz najbardziej korzystną cenę. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, a widz przychodzi, ogląda i… się zachwyca!

 

Materiał sponsorowany

Źródło: Helios
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
GRZYBOGRANIE 2021. Gwiazda wieczoru - Lech Janerka