Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Skocznie przy Czwórce

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

W Stargardzie w kolejnym miejscu pojawiła się całoroczna ziemna trampolina.

Skocznie przy Czwórce

Taka forma zabawy cieszy się bardzo dużą popularnością wśród najmłodszych stargardzian. Tym razem trampolina uzupełniła plac do ćwiczeń przy Szkole Podstawowej nr 4. Już niedługo ruszy tam kolejna duża inwestycja – budowa nowoczesnego boiska do piłki nożnej.
 

Trampoliny ziemne pojawiają się w kolejnych miejscach w całym Stargardzie. Korzystają z nich już dzieci na placu zabaw przy ul. Armii Krajowej oraz w Parku Chrobrego. Trampolina na os. Chopina to projekt wybrany przez mieszkańców do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Już w połowie sierpnia poznamy pomysły, na które będzie można głosować w tegorocznej edycji SBO. Szczegóły są tutaj.

 

Jeszcze w wakacje przy SP nr 4 rozpocznie się inwestycja bardzo oczekiwana przez uczniów i okolicznych mieszkańców. Przy placówce powstanie duże, nowoczesne boisko do piłki nożnej. Będzie miało wymiary 43 m x 21 m i nawierzchnię z syntetycznej trawy, która spełnia wymogi FIFA. Pojawią się dwie bramki, piłkochwyty, a także ogrodzenie z siatki, chodnik i stojak na rowery. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe boisko będzie do dyspozycji uczniów SP nr 4 i mieszkańców osiedla jeszcze w tym roku.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Stargardzkie Dni Seniora - parada oraz gra miejska. GALERIA