Dzisiaj jest: 13.4.2021, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy

Choinki przy SCK znów przystrojone

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Pięć zielonych drzewek zasadzonych przed Bożym Narodzeniem przy SCK przybrane w wielkanocne ozdoby.

Choinki przy SCK znów przystrojone

Warsztat Terapii Zajęciowej, placówka prowadzona przez Koło  Polskiego  Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Stargardzie przyłączyło się do akcji przystrojenia choinek przed budynkiem SCK.
              
Uczestnicy WTZ wykonali  ozdoby wielkanocne, którymi ozdobili choinki. Podczas terapii zajęciowej powstały: witrażowe jajka, kartki świąteczne, cekinowe jajka, ceramiczne zajączki i baranki, drewniane kurki, kurczaczki z materiału itp.
 
Piękne, ręcznie wykonane prace wprowadzają w pozytywny nastrój świąteczny. Warto je obejrzeć np. podczas popołudniowego spaceru.

Po ubiegłorocznym zdobieniu na Boże Narodzenie choinki były już strojone na: Walentynki oraz Dzień Kobiet. W strojenie zaangażowali się Seniorzy z Klubu Senior + mieszczącego się na Osiedlu Lotnisko.

Z całą pewnością możemy już napisać, że drzewka na stałe wpisały się w krajobraz miasta i większości mieszkańcom nie kojarzą się już tylko z Bożym Narodzeniem. Czekamy na nowe pomysły związane z tym miejscem.


 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda. GALERIA