Dzisiaj jest: 7.3.2021, imieniny: Flicyty, Kajetana, Pauli

Duża Rodzina już wkrótce w mObywatelu!

Dodano: 3 tygodnie temu Autor:
Redakcja poleca!

Mniej więcej miesiąc temu informowaliśmy Was o nowościach, jakie w nadchodzącym czasie mają pojawić się w mObywatelu.

Duża Rodzina już wkrótce w mObywatelu!

Jedną z nich miała być Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Jak się okazuje na oficjalne potwierdzenie nowej funkcjonalności nie trzeba było długo czekać. Minister cyfryzacji Marek Zagórski potwierdził, że trwają obecnie prace nad integracją nad wdrożeniem Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny do platformy mObywatel.

Czym jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny?
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny uprawnia do wielu zniżek na terenie całej polski. Przysługuje ona rodzinom, które wychowują lub wychowały co najmniej trójkę dzieci. Wniosek o kartę należy złożyć w Urzędzie Miasta/Gminy właściwej dla miejsca zamieszkania. Karty dostępne są w dwóch wersjach tradycyjnej (plastikowej) jak i elektronicznej. Karty elektroniczne są obecnie obsługiwane przez osobną aplikację dostępną do pobrania na smartfony.

Coraz więcej usług w mObywatelu!
E-recepty, mPojazd, mPrawojazdy i inne zawarte funkcje zawarte w mObywatelu znacząco ułatwiają życie wszystkim osobom, które posiadają profil zaufany. Jeśli tempo rozwoju aplikacji utrzyma się na obecnym poziomie, jest spora szansa, że otrzymamy funkcjonalną i prostą w użyciu platformę usług związanych z szeroko pojętą e-administracją, co znacząco ułatwi życie wszystkim nie tylko w czasie pandemii.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III KONKURS PIOSENKI "Złoty Mikrofon" - wręczanie nagród. Galeria