Dzisiaj jest: 18.1.2021, imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Wypełnij ankietę o mobilności

Dodano: tydzień temu
Redakcja poleca!

Każdego dnia wielu mieszkańców naszego miasta przemieszcza się – zarówno po Stargardzie, jak i po okolicznych miejscowościach.

Wypełnij ankietę o mobilności

Teraz mogą wypowiedzieć się na ten temat i sprawić, że komunikacja będzie jeszcze lepsza. Tutaj jest ankieta. Czekają też warsztaty online związane z tworzeniem planu zrównoważonej mobilności miejskiej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.
 

Więcej informacji o projekcie można znaleźć, klikając tutaj. Ankieta jest adresowana do mieszkańców SOM – również do stargardzian. Jak podkreślają organizatorzy, liczy się każdy głos. Pytania dotyczą m.in. bezpieczeństwa i dostępności dróg pieszych, rowerowych, transportu publicznego oraz osób, które na co dzień przemieszczają się własnymi samochodami. Ankietę można wypełniać do środy (13.01.).
 

Dzięki udziałowi w badaniu eksperci będą mogli zaplanować kolejne inwestycje, które poprawią poruszanie się po całym obszarze SOM. Spośród osób wypełniających ankietę, zostaną wybrani przedstawiciele, którzy wezmą udział w opracowywaniu planu zrównoważonej mobilności miejskiej (tzw. SUMP). Warsztaty online zaplanowano na 18.01. (poniedziałek). O dokładnym terminie ich uczestnicy zostaną powiadomieni e-mailowo.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa. Galeria