Dzisiaj jest: 29.11.2020, imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina

Higienizacja elektrostatyczna. Nowoczesna metoda dezynfekcji obiektów wielkopowierzchniowych

Dodano: 2 tygodnie temu Autor:

W erze wszechobecnych i szybko rozprzestrzeniających się niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka wirusów niezwykle istotna jest regularna,

Higienizacja elektrostatyczna. Nowoczesna metoda dezynfekcji obiektów wielkopowierzchniowych

skuteczna dezynfekcja osobista, ale też powierzchni użytku publicznego. Dezynfekcja w Stargardzie w niektórych firmach przeprowadzana jest z wykorzystaniem zaawansowanej techniki higienizacja elektrostatycznej. Co sprawia, że jest tak skuteczna?
 

Na czym polega higienizacja elektrostatyczna?

W higienizacji elektrostatycznej do roztworu dezynfekującego dodawane są ładunki elektryczne. Jest to możliwe dzięki specjalnemu aplikatorowi elektrostatycznemu. W trakcie rozpylania naładowane cząsteczki znajdują się w równej odległości od siebie, odpychają się. Jednocześnie jednak zostają przyciągnięte do dezynfekowanej powierzchni, na co wpływ ma większa od siły ciężkości siła naładowania cząsteczek. Dezynfekcja w Stargardzie wykonywana tą metodą przede wszystkim zapewnia równomierne rozprowadzenie środka dezynfekującego na całej powierzchni, bez żadnych pustych obszarów. Przekłada się to więc na zdecydowanie większą skuteczność działania, niż jest to w przypadku innych technik dezynfekujących.

Dezynfekcja w Stargardzie w technologii higienizacji elektrostatycznej przeprowadzana jest z wykorzystaniem specjalnego pistoletu. To alternatywa dla manualnego rozprowadzania roztworu dezynfekującego. Urządzenie jest w stanie dotrzeć w trudno dostępne miejsca, co często okazuje się trudne lub nawet niemożliwe przy dezynfekcji ręcznej.

Dezynfekcja w Stargardzie z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Poznaj jej zalety!

Dezynfekcję w Stargardzie metodą higienizacji elektrostatycznej przeprowadza m.in. firma Clean House. Korzyści z tego wynikające są dostrzegalne zarówno przez nią, jak też przez jej klientów:

  • Równomierne pokrycie środkiem dezynfekującym całej powierzchni

  • Łatwość w dezynfekcji trudno dostępnych miejsc

  • Wysokie bezpieczeństwo pracy

  • Szybsza dystrybucja roztworu, krótszy czas pracy

  • Wysoka skuteczność dzięki szybkości i łatwości przylegania cząsteczek rozpylanego roztworu

Higienizacja elektrostatyczna nie jest jeszcze standardem w firmach świadczących usługi dezynfekcji obiektów wielkopowierzchniowych. Ze względu jednak na jej efektywność oraz skuteczność warto jest skorzystać z takiej możliwości. 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marta Lempart w Stargardzie. BUDZOWSKI.art