Dzisiaj jest: 2.12.2020, imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Stargard oczami mieszkańców

Dodano: 2 miesiące temu
Redakcja poleca!

Można już zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu fotograficznego.

Stargard oczami mieszkańców

Pokaż miasto z własnej perspektywy i dołącz do twórców kalendarza na 2021r. Na autorów 13 najlepszych fotografii czekają nagrody. Zgłoszenia są przyjmowane do 22.10. (czwartek).
 

Już po raz kolejny stargardzianie stworzą oprawę miejskiego kalendarza. Publikacja każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców – kalendarze ozdabiają wnętrza setek domów w całym mieście. Fotografie zgłaszane do konkursu powinny być aktualne. Mogą przedstawiać np. stargardzkie zabytki, architekturę i miejskie pejzaże w ciekawych ujęciach. To zarówno doskonale znane miejsca, jak i nieco mniej popularne lokalizacje.
 

Swoje propozycje trzeba złożyć w zaklejonej kopercie z dopiskiem „KONKURS FOTOGRAFICZNY Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – Odkryj Stargard” w Biurze Obsługi Klienta, ul. S. Czarnieckiego 17. To maksymalnie 3 fotografie – wydrukowane w formacie A4 oraz zapisane na nośniku w formacie jpg lub tiff. Ich rozdzielczość powinna być nie mniejsza niż 300 dpi. Dodatkowo każde zdjęcie musi być opisane – imię i nazwisko autora, tytuł oraz rok wykonania fotografii. Szczegóły konkursu oraz karta zgłoszenia są w regulaminie w załączniku poniżej. Więcej informacji również pod nr tel. 91 578 10 61.


docx Regulamin i karta zgłoszenia - konkurs fotograficzny
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Zaduszkowe Jam Session. BUDZOWSKI. art