Dzisiaj jest: 3.7.2020, imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Brama w plenerze

Dodano: miesiąc temu
Redakcja poleca!

Ciekawa propozycja na spędzenie czwartkowego (28.05.) popołudnia poza domem.

Brama w plenerze

Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Plastycznych „BRAMA” zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Jolanty Dąbrowskiej Iskra. Wydarzenie uświetni plenerowy mini recital – Julita Kożuszek wykona piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej. Początek o 18:00.
 

Najpierw widzowie wysłuchają koncertu Julity Kożuszek, który zaplanowano na świeżym powietrzu. Następnie – od 19:00 – będzie można oglądać obrazy Jolanty Dąbrowskiej Iskra we wnętrzu Bramy Wałowej. Jak zapewniają organizatorzy, wydarzenie odbędzie się z dbałością o wszystkie zasady reżimu sanitarnego wprowadzonego przez rząd. Choć w nieco innej niż zwykle formie, miłośnicy sztuki znów będą mogli spotkać się z nią na żywo. Warto jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do zaleceń organizatorów.
 

Jolanta Dąbrowska Iskra specjalizuje się w malarstwie olejnym. Tworzy również gobeliny. Artystka czerpie inspiracje z natury, często przedstawiając motywy roślinne i pejzaże. To zarówno bukiety kwiatów, jak i wspomnienia z podróży. Jolanta Dąbrowska Iskra prezentuje swoją twórczość w całej Polsce. Teraz najpiękniejsze obrazy artystki zobaczą stargardzianie.

Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna. GALERIA