Dzisiaj jest: 25.9.2020, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Szpital powiatowy w Stargardzie apeluje o wsparcie do przedsiębiorców.

Dodano: 6 miesięcy temu

Apel o finansowe wsparcie działań podejmowanych przez szpital w Stargardzie,

Szpital powiatowy w Stargardzie apeluje o wsparcie do przedsiębiorców.

których celem jest zmniejszenie ryzyka zakażenia koronawirusem zarówno pacjentów, jak i personelu szpitala, wystosował do przedsiębiorców Krzysztof Kowalczyk, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej. „Mając na uwadze dynamikę rozprzestrzeniania się koronawirusa i zadania spoczywające na stargardzkim szpitalu, zwracam się do Wszystkich Państwa z prośbą o udzielenie wsparcia finansowego lub materialnego”- apeluje Dyrektor SPWZOZ.
 

Finansowe wsparcie przekazane na konto szpitala zostanie wykorzystane przede wszystkim do zakupu środków ochrony indywidualnej, środków dezynfekcyjnych oraz dodatkowego wyposażenia dla ratowania zdrowia i życia pacjentów. Załoga szpitala będzie wdzięczna za każdą wpłaconą kwotę lub okazana pomoc, która przyczyni się do wzmocnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego personelu i pacjentów. Pełny tekst apelu zamieszczamy poniżej:

/pliki/powiatstargardzki/pliki/APEL%20O%20WSPARCIE.pdf
 

Zainteresowani pomocą i wsparciem szpitala w tym szczególnie trudnym czasie, mogą zasięgnąć szczegółowych informacji, dzwoniąc pod nr. tel.: 534 518 123. Wspomóżmy w każdej formie nasz stargardzki szpital, który podjął starania, by w jak największym stopniu zabezpieczyć pacjentów i pracowników przed koronawirusem.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Marcin Parzybut - "Cudze chwalicie .." Wernisaż w Bramie. Photos by Jan Rybaczuk