Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Miejsca warte obejrzenia w powiecie- bardziej dostępne z Mobilnym Przewodnikiem

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Autorskie zdjęcia najbardziej urokliwych miejsc w gminach powiatu, zestawiony w porządku alfabetycznym spis miejscowości oraz wygodny w użyciu układ graficzny

Miejsca warte obejrzenia w powiecie- bardziej dostępne z Mobilnym Przewodnikiem

- to wszystko składa się na udostępniony użytkownikom Mobilny Przewodnik po Powiecie Stargardzkim, autorstwa Jerzego Tatonia- znanego fotografika, działającego także aktywnie w Towarzystwie Przyjaciół Stargardu. Przewodnik można pobrać ze strony internetowej autora, udostępniony bezpłatnie wszystkim zainteresowanym.
 

Mobilna wersja Przewodnika została skonfigurowana w ten sposób, że otwiera się bez przeszkód w  dowolnym systemie operacyjnym, jako strona internetowa dopasowana do formatu  smartfona. Dzięki temu mamy w ręku kompendium wiedzy o miejscowościach i zabytkach powiatu, którego podstawą jest przede wszystkim „Katalog Zabytków Powiatu Stargardzkiego”, a także fragmenty wcześniejszych opracowań dotyczących atrakcyjnych turystycznie miejsc miasta i powiatu.
 

Przewodnik można pobrać bezpłatnie na stronie http://www.jerzytaton.pl/tpps/powiatst_sm/powiatst1.htm
 

Dostępne opracowanie  pozbawione jest jakichkolwiek treści reklamowych. Użytkownik otrzymuje więc autorskie narzędzie, przydatne w odkrywaniu na nowo miejscowości gmin powiatu. Jego zaletą jest także spojrzenie na dostępne atrakcje z perspektywy zagorzałego miłośnika i pasjonata, dokumentującego historie i dzieje najbliższej okolicy. Wydawnictwo w wersji na smartfony można więc uznać za  unikalne przedsięwzięcie, dostępne „od ręki” w atrakcyjnej i wygodnej formie. Godne polecenia i pobrania- do użytku na drogach i ścieżkach urokliwych zakątków powiatu.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Odmrażanie turystyki. Senior+ w Przelewicach. GALERIA