Dzisiaj jest: 4.6.2020, imieniny: Christy, Helgi, Karola

Przejazd kolejowy zamknięty. Utrudnienia dla jadących w kierunku Dobrzan i Marianowa

Dodano: 7 miesięcy temu

Remont przejazdu kolejowego linii Stargard- Koszalin- Gdynia w rejonie miejscowości Trąbki Małe rozpoczyna PKP PLK SA.

Przejazd kolejowy zamknięty. Utrudnienia dla jadących w kierunku Dobrzan i Marianowa

Zarządca kolejowej infrastruktury poinformował, że decyzję o nagłym zamknięciu przejazdu, podjęto w związku z pogarszającym się stanem technicznym nawierzchni. Przejazd w Trąbkach został zamknięty wczoraj o godz. 20.00. Remont potrwa dwa tygodnie. Oznacza to duże utrudnienia dla kierowców korzystających z drogi powiatowej 1734Z w kierunku Dobrzan, Marianowa i Wiechowa.

Prace remontowe na przejeździe kolejowym w Trąbkach Małych, przez który przebiega droga powiatowa ze Stargardu przez Marianowo w stronę Dobrzan, rozpoczęte 13 listopada o godz. 20.00. potrwają do 29 listopada 2019 r. Przez ten czas kierowcy będą zmuszeni korzystać z objazdów, wytyczonych w porozumieniu z Zarządem Dróg Powiatowych. Dla aut osobowych wyznaczono objazd do Marianowa przez miejscowości Dalewo, Gogolewo Kolonia i Czarnkowo. Kierowcy samochodów ciężarowych jadący ze Stargardu w stronę Dobrzan muszą, liczyć się przez najbliższe dwa tygodnie z koniecznością objazdu przez Dzwonowo, Lisowo i dalej w kierunku miejscowości Starzyce, Długie oraz Kozy. Dłuższy objazd obowiązuje bezwzględnie kierowców aut powyżej 3,5 t. w związku ze stanem technicznym drogi przez Czarnkowo oraz wiaduktem kolejowym, którego obniżony prześwit uniemożliwia przejazd pojazdom o większych gabarytach.
 

PKP PLK SA zapowiada, że remont przejazdu w Trąbkach Małych powinien zakończyć się 29 listopada o godz. 18.00. Przez ten czas obowiązują objazdy drogi powiatowej Stargard- Dobrzany.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Przeprowadzka Książnicy Stargardzkiej - GALERIA