Dzisiaj jest: 25.1.2020, imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany

Stwórz Kącik Urody Seniora

Dodano: 6 miesięcy temu

Zbliża się kolejna edycja Stargardzkich Dni Seniora.

Stwórz Kącik Urody Seniora
Już po raz czwarty odbędą się wydarzenia dedykowane przede wszystkim osobom starszym, ale nie tylko. Będzie aktywnie, wesoło i z energią – seniorzy doskonale wiedzą, jak dobrze się bawić. Zapraszamy salony fryzjerskie i studia makijażu do stworzenia wyjątkowego Kącika Urody Seniora.
 
Dzień Festynowy zaplanowano na 21.09. (sobota). Uczestnicy wezmą udział w licznych atrakcjach. Jednak nic tak nie poprawia nastroju, jak nowa fryzura, gustowny makijaż czy odprężający masaż. Jednym z pomysłów jest stworzenie Kącika Urody, w którym seniorzy będą mogli skorzystać z takich usług. Wszystko po to, by poczuli się tego dnia wyjątkowo. Udział w tworzeniu kącika to nie tylko dobra zabawa, ale także okazja do promocji swoich salonów i gabinetów kosmetycznych. Początek imprezy o 14:00.
W Stargardzie przybywa miejsc przyjaznych osobom starszym. Sukcesem okazała się chociażby akcja Krzesełko dla Seniora. Przedsiębiorcy z całego miasta pokazują, że są otwarci na wszystkich klientów, także tych o szczególnych potrzebach.

Stargardzkie Dni Seniora to impreza, dzięki której osoby starsze mają motywację do większej aktywności. Są ciekawe spotkania, występy artystyczne i zawody sportowe. To podsumowanie całorocznej działalności seniorów ze Stargardu. Na co dzień uczestniczą m.in. w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, spotykają się w Klubach Seniora i Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W naszym mieście osoby starsze udowadniają, że w każdym wieku można mieć ciekawe i barwne życie.

Fryzjerzy i makijażyści, którzy chcą dołączyć do wspólnej zabawy podczas IV Stargardzkich Dni Seniora, mogą się zgłosić mailowo – d.synenko@um.stargard.pl lub pod nr tel. 91 578 26 68, 91 578 32 13. Zgłoszenia są też przyjmowane w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego 17, pok. 26 (parter).

 
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gdański - GALERIA