Dzisiaj jest: 17.11.2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Krzywoustego – pojedziemy inaczej

Dodano: 4 miesiące temu

Trwa gruntowna przebudowa jednej z najważniejszych dróg w rejonie Starego Miasta.

Krzywoustego – pojedziemy inaczej
W piątek (12.07.) późnym popołudniem zmieniona zostanie organizacja ruchu. Zamknięta będzie kolejna część ul. B. Krzywoustego. Do ul. Grodzkiej kierowcy dojadą od strony ul. K. Wielkiego.

Od 12.07. (piątek) zamknięty będzie odcinek od ul. Strażniczej do ul. Grodzkiej. Jednocześnie kierowcy wjadą w ul. B. Krzywoustego od drugiej strony – otwarty zostanie fragment od ul. K. Wielkiego do ul. Grodzkiej. Będzie także możliwy dojazd do ul. Mariackiej.
Kierowcy wjadą wprawdzie w ul. B. Krzywoustego z ul. Popiela, ale możliwy będzie jedynie dojazd do ul. Strażniczej lub zawrócenie przy Baszcie Tkaczy. Ul. Sukiennicza pozostanie tymczasowo otwarta. Przejazd będzie możliwy do momentu rozpoczęcia prac w tej okolicy. Potem ul. Sukiennicza zostanie zamknięta. Zarówno piesi, jak i kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i zwrócić uwagę na tymczasowe oznakowanie.
 
W trakcie przebudowy ul. B. Krzywoustego inaczej jeżdżą autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji. Na ul. B. Chrobrego pojawiły się dwie tymczasowe zatoki autobusowe – jedna przy kościele św. Jana, a druga przy skrzyżowaniu z ul. Grodzką.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice. Photos by Jan Rybaczuk