Dzisiaj jest: 21.10.2019, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Park Panorama – plac zabaw gotowy

Dodano: 3 miesiące temu
Redakcja poleca!

Huśtawki, karuzela, bujaki i kilka zjeżdżalni – możliwości jest naprawdę dużo.

Park Panorama – plac zabaw gotowy
Warto odwiedzić plac zabaw w Parku Panorama. Najmłodszych mieszkańców naszego miasta z pewnością ucieszą nowe urządzenia, a dorośli z przyjemnością odpoczną w zaciszu parkowej zieleni. Plac zabaw powstał w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego.
 
Dzieci mogą wybierać w różnych formach zabawy. Są huśtawki i karuzela, a także uwielbiane przez wszystkich zjeżdżalnie. Propozycja dla najmłodszych to z kolei pojedyncze bujaki. Jest także ruchomy pomost, ścianka do wspinania i miejsce do gry w kółko i krzyżyk. Dzięki wielu opcjom każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Najmłodsi zyskali kolejne miejsce do zabawy, ale pamiętano także o rodzicach i opiekunach. Na terenie placu pojawiły się nowe ławki i kosze na śmieci. Wykonano również nasadzenia zieleni. Wszystko po to, by odpoczynek i zabawa były jeszcze przyjemniejsze – szczególnie w ciepłe, letnie dni. Tuż obok znajduje się też siłownia plenerowa, z której mogą korzystać nieco starsi stargardzianie. To dobra propozycja dla zwolenników aktywności fizycznej.
 
Koszt inwestycji wykonanej w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego to ok. 157 000 zł.
 
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Rodzinny Poranek Muzyczny w jesiennych klimatach. GALERIA