Dzisiaj jest: 13.11.2019, imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Wirtualny spacer po Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym.

Dodano: 4 miesiące temu
Redakcja poleca!

Zintegrowane Centrum Przesiadkowe każdego dnia obsługuje setki pasażerów.

Wirtualny spacer po Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym.
Użytkownicy komunikacji miejskiej korzystają z autobusów i busów, kupują bilety, a także czekają na kursy w komfortowych warunkach. Teraz można odwiedzić ZCP bez wychodzenia z domu. Google Maps udostępniło wirtualny spacer po obiekcie.

Aby obejrzeć Zintegrowane Centrum Przesiadkowe, wystarczy kliknąć tutaj. Po wejściu w link od razu znajdujemy się w poczekalni na parterze ZCP. Możemy poruszać się po obiekcie i okolicy, wybierając spośród kilkunastu ujęć po lewej stronie lub po prostu kliknąć różne miejsca na bieżącej fotografii. Na zdjęciach znalazł m.in. się obraz, który zawisł w poczekalni w ramach poszerzania Stargardzkiej Strefy Sztuki. Spostrzegawczy mogą też sprawdzić, jakie tytuły znajdują się na półce bookcrossingowego projektu „Książka w podróży”.
W ramach wirtualnego spaceru zajrzymy na oba poziomy budynku ZCP, zobaczymy perony i najbliższe otoczenie. Udostępnione zdjęcia można oglądać w trybie widoku 360˚. Wystarczy przesunąć obraz kursorem lub – w przypadku urządzeń dotykowych – palcem.  Taki wirtualny spacer jest szczególnie przydatny osobom, które jeszcze nie korzystały z Centrum. Dzięki szczegółowym ujęciom łatwiej odnaleźć się później podczas osobistej wizyty.
Źródło: Urząd Miasta Stargard
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Obchody Święta Niepodległości w Stargardzie. GALERIA