Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

„Niech wam się łańcuch nie kończy”,

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

tym pozdrowieniem pożegnamy dzisiaj rowerzystów ze Stowarzyszenia Stargard na Rowery, wyruszających na doroczny rajd członków stowarzyszenia.

„Niech wam się łańcuch nie kończy”,
W tym roku osiemnastoosobowa grupa cyklistów przejedzie międzynarodowym szlakiem rowerowym "Green Velo". Wschodni Szlak Rowerowy ma łączną długość 2071 km. Jest to jeden z najdłuższych szlaków rowerowych w Polsce. Przebiega przez teren pięciu województw i pięciu parków narodowych: Wigierskiego, Biebrzańskiego, Narwiańskiego, Białowieskiego i Roztoczańskiego. Trasa rajdu prowadzi wzdłuż wschodniej granicy Polski od Przemyśla do Białegostoku i jest niezwykle malownicza.

Pierwszy etap podróży rowerzyści odbędą pociągiem, wyjeżdżającym ze Stargardu 7 czerwca o godzinie 20:20. Zapraszamy wszystkich przyjaciół Stowarzyszenia Stargard na Rowery i miłośników wspólnych, niedzielnych przejażdżek, do przyjścia na dworzec i pożegnania uczestników rowerowej eskapady.

Rowerzyści obiecują codzienne relacje na facebookowym profilu Stowarzyszenie „Stargard na Rowery”, zachęcają do polubienia profilu, komentowania przygód na trasie i przyłączenia się do wycieczek w ramach cyklu RoweLove Niedziele.


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów. GALERIA