Dzisiaj jest: 20.2.2020, imieniny: Anety, Lehca, Leona

„Wodny Raj” – basen dla wszystkich.

Dodano: rok temu Autor:
Redakcja poleca!

„Wodny Raj” to kompleksowo wyposażona pływalnia z basenem sportowym, rekreacyjnym i strefą relaksu w oddalonym zaledwie o 37 km Choszcznie.

„Wodny Raj” – basen dla wszystkich.
Materiał sponsorowany
Bogata oferta, atrakcyjne ceny, a do tego łatwy dojazd i dostępny dla gości parking to atuty sportowo-rekreacyjnego obiektu w Choszcznie.

Miejscowa pływalnia „Wodny Raj” jest czynna codzienne w godzinach 7:00 do 22:00. Wejście na pływalnię to koszt zaledwie 7zł/godzinę w przypadku biletu ulgowego, a 10 zł/godzinę to cena biletu normalnego. Możliwy jest zakup biletów grupowych, karnetów 10-cio godzinowych, tańsze są bilety dla rodzin z dziećmi czy dla osób niepełnosprawnych. Szczegółowy cennik:
Cennik pływalni „Wodny Raj

Na pływalni „Wodny Raj” znajdziemy basen sportowy z 6 torami o długości 25 metrów, idealnie nadającej się do pływania rekreacyjnego i sportowego. Różnorodna głębokość basenu w przedziale 1,2 - 1,8m pozwoli z jednej strony stanąć stabilnie niższym i młodszym użytkownikom, z drugiej zaś 1,8m to wystarczająca głębokość do nauki i doskonalenia pływania pod wodą. Dodatkowo na główny basen skierowane są trybuny mieszczące nawet do 120 osób obserwujących.

Obok basenu sportowego dostępny jest basen rekreacyjny z hydromasażem o wymiarach 12,5x14,5m i głębokości 0,9m. Taka powierzchnia pozwoli na swobodną kąpiel wielu osób naraz.
Największą atrakcją dla dzieci i młodzieży, będzie zjeżdżalnia o długości 52 metrów z wanną hamowną. Pozwoli ona na dawkę zabawy przy wizycie na lokalnej pływalni.
Oprócz wspomnianych basenów, pływalnia „Wodny Raj” zapewnia strefę relaksu. Do dyspozycji gości jest jacuzzi, a także sauny parowa oraz sucha. Sauny są czynne w tygodniu w godzinach 17-21, a w weekendy od 13 do 21.

W Choszcznie możliwe są również zajęcia z nauki pływania dla dzieci, organizuje je szkoła UKS Foka. Na naukę pływania szkoła ma zarezerwowane 3 tory basenu sportowego od poniedziałku do czwartku w godzinach 16-20.

Dodatkowo, na obiekcie znajduje się sala do ćwiczeń o powierzchni 69m2 oraz siłownia rekreacyjna. Szatnie damskie i męskie posiadają pełne zaplecze sanitarne. Do dyspozycji pozostawione są również wygodne leżaki.Serdecznie zapraszamy.
PŁYWALNIA „WODNY RAJ”
73-200 Choszczno, ul. Chrobrego 33
Tel. 95 765 85 98
Poniedziałek – Niedziela 7:00 – 22:00


FOTO: Marek Follendorf
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kolędy w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną. GALERIA