Dzisiaj jest: 26.1.2021, imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

MPK - KOMUNIKAT

Dodano: 2 lata temu
Redakcja poleca!

Chcesz kupić bilet? Wystarczy karta lub telefon

MPK - KOMUNIKAT

Już nie trzeba mieć przy sobie drobnych, by kupić bilet w naszych autobusach. Wystarczy jedynie karta zbliżeniowa lub smartfon.
 

W biletomatach zamontowanych we wszystkich naszych Solarisach oraz autobusach MAN o numerach flotowych 824, 825 i 826 za bilet można płacić bezgotówkowo. Bilet kupimy przy użyciu zbliżeniowej karty płatniczej Visa lub MasterCard oraz smartfona wyposażonego w płatności zbliżeniowe NFC.
 

Transakcja jest prosta i czytelna. Postępujemy zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie biletomatu. To tylko sześć kroków, dzięki którym zakupimy bilety jednorazowe, 24-godzinne oraz bilet rodzinny weekendowy. Oprócz karty można użyć dalej klasycznego bilonu.
 

Zachęcamy też do zakupu biletów w formie bezgotówkowej z wykorzystaniem aplikacji mobilnych: SkyCash, moBilet oraz mPay.
 

Starając się uwzględniać sugestie naszych pasażerów dążymy do większego komfortu jazdy, upraszczamy też kupno biletów. Będziemy wdzięczni za Wasze uwagi przesyłane pod adresem: mpk@mpkstargard.pl
 

Zarząd MPK Sp. z o.o.

Źródło: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
PGE Spójnia - Polski Cukier Toruń. GALERIA