Dzisiaj jest: 20.7.2019, imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Bookcrossing na sportowo – przynieś książkę na mecz.

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Na czym polega idea bookcrossingu to z pewnością wiecie, ale gwoli przypomnienia.

Bookcrossing na sportowo – przynieś książkę na mecz.
Pozostawiamy książkę, którą już przeczytaliśmy, nie jest nam potrzebna, w miejscu publicznym. Osoba, która się nią zainteresuje, zabiera ją do domu, w podróż, czyta, a następnie kładzie w inne lub to samo przeznaczone do tego miejsce. Czyli po polsku możemy to nazwać – „książka w ruchu”. Co nam to daje? Przede wszystkim to, że możemy się podzielić radością czytania np. z osobami, których nie stać na zakup literatury, nie jesteśmy lub nie mamy warunków do przechowywania książek w domu, a może po prostu ktoś na widok książki poczuje nieodpartą, niepohamowaną potrzebę jej przeczytania.

A my wspólnie z kibicami zrzeszonymi w Pierwszej Brygadzie proponujemy i prosimy Was: jeżeli macie w domu książki, które już przeczytaliście, zmieniliście zainteresowania czytelnicze, zabrakło Wam miejsca na nowe to przynieście je na mecz. Będzie je można pozostawić przy wejściach na halę w wyznaczonych miejscach, pokażemy gdzie. Zbiórkę rozpoczynamy od godziny 18.20, czekamy na Was, oczywiście z książkami.

My zbierzemy je i przewieziemy do miejsc w naszym mieście, gdzie są takie punkty. A gdzie są? My wiemy o: SCK, MAH Basteja, Książnica, Piwnica TPS.
Jeżeli są potrzeby i propozycje innych punktów to piszcie w komentarzach na Fb.

I pamiętajcie: prawdziwy kibic nie zawodzi!!

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
OldTown Festival 2019 - GALERIA