Dzisiaj jest: 23.7.2019, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Za bilet zapłacimy kartą

Dodano: 4 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

MPK Stargard pracuje nad wdrożeniem płatności kartą za bilety kupowane w biletomatach.

Za bilet zapłacimy kartą
Wkrótce taka możliwość będzie w 19 autobusach przewoźnika.

Funkcjonalność płatności bezgotówkowej w biletomatach polegała będzie na możliwości zapłacenia za bilet zbliżeniowo przy użyciu karty MacterCard lub Visa. Wkrótce taką usługę będą posiadały biletomaty zamontowane w 16 autobusach Solaris oraz 3 pojazdach MAN o numerach flotowych 824, 825 i 826. Kartą za bilet można zapłacić również w biletomacie zlokalizowanym w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym.

Bilety Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Sp. z o.o. można kupować w wielu kanałach sprzedaży. Tradycyjnie dostępne są w kasach w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym, przy ul. Moniuszki oraz ul. Tańskiego. Istnieje także możliwość nabycia biletów za pomocą aplikacji mobilnych: SkyCash, Mobilet oraz mPay. W określonych przypadkach bilety sprzedają również kierowcy.

- Stargardzianie doceniają wygodę podróżowania nowymi autobusami, a teraz będzie ich jeszcze więcej. Solarisy można spotkać na wszystkich trasach- mówi Jan Gumuła, prezes MPK. Do zajezdni przy ul. Składowej trafiły już wszystkie zamówione autobusy Solaris Urbino 12. Po ulicach Stargardu jeździ już ich w sumie 16. Pojazdy są bardzo komfortowe, a każdy wyposażony jest w monitoring i czytelny ekran z rozkładem jazdy. Dodatkowo nie emitują dużych ilości zanieczyszczeń i są energooszczędne.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
III Maraton Szosowy Spectrumbike Nowogard im. Pawła Zugaja- GALERIA