Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Rowerowy Dzień Kobiet

Dodano: 3 miesiące temu Autor:
Redakcja poleca!

Stowarzyszenie Stargard na Rowery już po raz trzeci zorganizowało wspólny przejazd z okazji Dnia Kobiet.

Rowerowy Dzień Kobiet
Stowarzyszenie Stargard na Rowery już po raz trzeci zorganizowało wspólny przejazd z okazji Dnia Kobiet.

Chęć uczestnictwa w wydarzeniu wyraziło około 200 osób, ale nie zraziło to wcale organizatorów. Sobotnie szaleństwa pogodowe sporą część zainteresowanych wiosenną wycieczką rowerową wystraszyły, ale i tak na miejscu zbiórki pojawiło się ponad 70 chcących aktywnie świętować kobiet oraz spora grupa asystujących im mężczyzn. Przejazd rowerowej kolumny oprócz członków stowarzyszenia zabezpieczały dwa radiowozy policyjne. Stowarzyszenie Stargard na Rowery dziękuje Wydziałowi Ruchu Drogowego KPP w Stargardzie za przesympatyczną obstawę i profesjonalne zabezpieczenie przejazdu.

Zaplanowana przez Stargard na Rowery trasa wiodła przez Święte, Witkowo Drugie, Witkowo Pierwsze, Kluczewo, Golczewo a zakończyła się w  Lipniku. Jak zapewniali członkowie stowarzyszenia była miła, lekka i przyjemna, a dzięki sobotnim psikusom pogodowym i spowodowanymi nimi kilkoma ogromnymi kałużami również atrakcyjna.

Rowerowy przejazd okazał się być preludium do prawdziwych atrakcji tego dnia. W Lipniku, na rowerzystów czekał poczęstunek, pokaz samoobrony przygotowany przez Klub Oyama Karate oraz losowanie atrakcyjnych niespodzianek. Fundatorami prezentów dla Pań byli: „Mondi Szczecin Sp. z o.o.” wiodący producent opakowań z tektury falistej w Europie, który ufundował przydatne każdej aktywnej kobiecie torby, plecaki i etui na telefony, OSiR – fundator karnetu na zajęcia fitness, „Olbiz” producent ręcznie robionej biżuterii, który przekazał kilka pięknych produktów ze swojej oferty, Hotel Grodzki Business & Spa fundator vouchera na własną strefę wellness, Zachodniopomorski Klub Karate Oyama, który przygotował pokaz i obdarował wszystkie uczestniczki długopisami „służącymi do samoobrony”, „Szkoła Jogi przy Wyszyńskiego” przekazała karnet i jednorazową wejściówkę na zajęcia oraz „Bajkowe Domki Borowscy” fundator dwudniowego pobytu w Pobierowie.

Stowarzyszenie Stargard na Rowery już teraz zaprasza stargardzkich rowerzystów na wiosenną odsłonę Rowerowej Masy Krytycznej, Tour de Powiat Stargardzki, Rowelove Niedziele oraz czerwcowy nocny przejazd świetlików, który w ubiegłym roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Przejazdy ze Stargard na Rowery są bezpieczne pod każdym względem – członkowie stowarzyszenia dbają o bezpieczny przejazd, zapewniają pomoc techniczną na trasie, a prędkość przejazdu i częstotliwość postojów dostosowują do możliwości kondycyjnych uczestników wycieczki.


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
26 Wojewódzkie Igrzyska Olimpijskie Osób Niepełnosprawnych - GALERIA Cz.1