Dzisiaj jest: 24.8.2019, imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny

MPK - KOMUNIKAT

Dodano: 6 miesięcy temu
Redakcja poleca!

Analizujemy opinie pasażerów

MPK - KOMUNIKAT

Drodzy Pasażerowie,

zdajemy sobie sprawę, że zmiany w rozkładzie jazdy i przebiegu tras autobusów powodują pewne trudności. Zapewniamy, że chcemy możliwie jak najbardziej zaspokoić Wasze potrzeby w zakresie przejazdów z i do domu, pracy, czy szkoły.
 

Po szeregu uwag zgłoszonych na Facebooku, mailowo, telefonicznie i bezpośrednio podjęliśmy już działania mające na celu wprowadzenie zmian w rozkładzie. Przepraszamy za dotychczasowy brak konkretnych odpowiedzi. Wciąż trwa jednak analiza Państwa sugestii i możliwości ich uwzględnienia.
 

Zanim zaprezentujemy ostateczne rozwiązania zapraszamy wszystkich, którzy chcą a jeszcze nie wyrazili swoich opinii do zrobienia tego w najwygodniejszy sposób:

– w wiadomościach prywatnych na Facebooku,

– mailowo: mpk@mpkstargard.pl.
 

Od 12.02. (wtorek) do 16.02. (sobota) w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym zacznie działać punkt informacyjny. Właśnie tam będziecie Państwo mogli rozwiać wszelkie wątpliwości, ale także osobiście zgłosić swoje uwagi. Zapraszamy w godz. od 9:00 do 17:00.
 

20.02. (środa) o godz. 17:30 warto przyjść do Domu Kultury Kolejarza (ul. Szczecińska 17). Wtedy przedstawimy Państwu rozwiązania wypracowane po uwzględnieniu Waszych uwag. Będzie także okazja do dyskusji na temat dalszego rozwoju komunikacji miejskiej w Stargardzie. Liczymy na Państwa obecność.
 

Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Jesteśmy przekonani, że nawiązując dialog uda nam się wypracować kompromis. Już niedługo przejazdy autobusami będą dla Państwa jeszcze bardziej komfortowe. Wciąż do tego dążymy.
 

Analizujemy wszystkie uwagi i sugestie pasażerów.

MPK

Źródło: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA