Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

W marcu po raz kolejny zwiedzimy Polskę za pół ceny

Dodano: 6 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

Trwają przygotowania do kolejnej edycji akcji "Polska zobacz więcej- weekend za pół ceny".

W marcu po raz kolejny zwiedzimy Polskę za pół ceny
Tym razem niższe ceny będą obowiązywały w weekend 15-17 marca.

Do 12 lutego zainteresowani przedsiębiorcy, usługodawcy i instytucje oraz inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego mogą zgłaszać swoje oferty w ramach akcji "Polska zobacz więcej- weekend za pół ceny". Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Pełną listę partnerów poznamy 28 lutego. Będzie to już szósta edycja inicjatywy Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

"Polska zobacz więcej- weekend za pół ceny" to ogólnopolska akcja, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści- korzystają z nich w obniżonych cenach. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.

Inicjatywa ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównymi okresami urlopowymi. Takie działanie wpływa na pobudzanie krajowego ruchu turystycznego i zwraca uwagę Polaków na możliwość spędzania wolnego czasu w Polsce. Akcja ma również pozytywny wpływ na wzrost znaczenia turystyki jako dziedziny polskiej gospodarki.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA