Dzisiaj jest: 22.8.2019, imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Zaplanuj nowy rok, zmień swoje życie

Dodano: 7 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

22.01.2019 roku w Czytelni Książnicy Stargardzkiej odbyły się zajęcia warsztatowe pod hasłem „Zaplanuj nowy rok skutecznie”,

Zaplanuj nowy rok, zmień swoje życie

które prowadziła Daria Drozd, Certyfikowany Life Coach, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu i magister prawa.

Prowadząca zajęcia trenerka posiada wieloletnie doświadczenie w motywowaniu i zarządzaniu personelem. Od trzech lat jest zaangażowana w projekty szkoleniowe i warsztaty rozwojowe oraz motywacyjne.

W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na zmianę sposobu myślenia, jako klucz do głębokiej zmiany postawy i zachowań.  Jest autorką tekstów do bloga o tematyce propagującej samorozwój i korzystanie z życia. Zaprojektowała i przeprowadziła cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet w Stargardzkim Centrum Kultury, „Skuteczne zarządzanie czasem” i „Budowanie poczucia własnej wartości”.

Pani Daria pomaga swoim klientom skutecznie organizować czas i planować zadania, odważniej podejmować decyzje, budować poczucie własnej wartości a przede wszystkim, rozwijać gotowość do zmiany postaw i przekonań.

W czasie warsztatów uczestnicy dowiedzieli się co zrobić, żeby lista postanowień nie była tylko kartką papieru w szufladzie, jak ustrzec się błędów podczas planowania zamierzeń na cały rok i doprowadzić do ich realizacji.

Źródło foto: Książnica stargardzka

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Coolturalne Wakacje [16-18.08] - GALERIA