Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Zielarskie opowieści w Książnicy

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W piątek, w Czytelni Głównej Książnicy Stargardzkiej odbyły się dwa spotkania z gawędziarzem i pasjonatem zielarstwa Andrzejem Wojtkowskim.

Zielarskie opowieści w Książnicy
Pan Andrzej jest właścicielem ekologicznego gospodarstwa i zwolennikiem upraw bioróżnorodnych. Uprawy Pana Andrzeja posiadają certyfikat wydany przez AGRO BIO TEST, jednostkę prowadzącą certyfikację produktów rolnictwa ekologicznego wg wymogów międzynarodowych.

Wszyscy, którzy nie mogli uczestniczyć w piątkowych spotkaniach, a chcą poznać rośliny lecznicze, ich właściwości i stanowiska występowania, wszyscy którzy są gotowi na zmianę sposobu postrzegania przyrody, mają jeszcze jedną szansę spotkania z Panem Andrzejem w niedzielę 13 stycznia o godzinie 11:00 w kaplicy przy ul. Brzozowej 2 w Stargardzie.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania ziół, przypraw, spróbowania herbatek oraz zakupienia ziół z ekologicznych upraw prelegenta.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA