Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE...

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

...przekonuje nas w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE...
...przekonuje nas w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

W tym roku orkiestra zagra już 27 raz.

Stargardzki sztab WOŚP zaprasza mieszkańców miasta 13 stycznia o godzinie 16:00 na Rynek Staromiejski, gdzie odbędzie się finał obfitujący w mnóstwo atrakcji i okazji do pomocy w zakupie sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Oprócz tradycyjnego światełka do nieba na stargardzkim finale będzie można zobaczyć i usłyszeć:

 - Oliwiera i Marcina z Młodzieżowego Domu Kultury, gitarzystów ćwiczący pod okiem Jacka Jankowskiego,
 - Chór Cantore Gospel pod kierunkiem Marii Pyry,
 - Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2,
 - Zespół DICE,
 - Grupę De Facto pod kierunkiem Celiny Gładysz,
  - Zespół Puchacze,
 - Młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 6 pod kierunkiem Aliny Kopery.

Chcąc wspomóc akcję będzie można wziąć udział w licytacjach prowadzonych na scenie. Na aukcje zebrano już mnóstwo przedmiotów i usług ofiarowanych przez stargardzkich darczyńców. W Domku Aniołowo będą przyjmowane i sprzedawane drobne fanty przekazane przez mieszkańców miasta. Pieniądze z zakupu fantów trafią do puszki WOŚP.

Na miejscu będzie również Herbaciarnia, gdzie rozgrzeją się nie tylko serca, ale także ciała. Gorące i aromatyczne napoje będą czekać na wszystkich wspierających zbiórkę.
W Kąciku u Babci Krysi stargardzcy seniorzy spotkają się z dziećmi na wspólnym czytaniu bajek i zimowych opowiadaniach, a Centrum Otwarte Drzwi z SCK pomaluje dziecięce buziaki.
W trakcie finału
Miedwianie Stargardzki Klub Morsów rozgrzani podczas aerobiku i z gorącymi sercami zaliczą orkiestrowe, finałowe zanurzenie.
Po zapadnięciu zmroku wszystkich ostatecznie rozgrzeje i przygotuje na światełko do nieba, pokaz w wykonaniu Teatru Ognia
Fire Arrow.

Już teraz rezerwujcie sobie niedzielne popołudnie i fundusze na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo chociaż pomaganie jest dziecinnie proste, to trzeba do niego podchodzić dojrzale.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA