Dzisiaj jest: 19.6.2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Rośliny do nas mówią… składem chemicznym i właściwościami leczniczymi.

Dodano: 5 miesięcy temu Autor:
Redakcja poleca!

W najbliższy piątek, 11 stycznia w Czytelni Głównej Książnicy Stargardzkiej odbędzie się spotkanie z gawędziarzem i pasjonatem zielarstwa Andrzejem Wojtkowskim.

Rośliny do nas mówią… składem chemicznym i właściwościami leczniczymi.
Materiał sponsorowany
 
W najbliższy piątek, 11 stycznia w Czytelni Głównej Książnicy Stargardzkiej odbędzie się spotkanie  z gawędziarzem i pasjonatem zielarstwa Andrzejem Wojtkowskim. Pan Andrzej jest właścicielem ekologicznego gospodarstwa i zwolennikiem upraw bioróżnorodnych. Uprawy Pana Andrzeja posiadają certyfikat wydany przez AGRO BIO TEST, jednostkę prowadzącą certyfikację produktów rolnictwa ekologicznego wg wymogów międzynarodowych.

Pan Andrzej w uczestnikach swoich pogadanek zmienia sposób postrzegania przyrody. Na spacerach rośliny przestają być pospolitymi chwastami, stają się przyjaciółmi i sprzymierzeńcami. Spotkanie z Panem Andrzejem to początek zmian w nastawieniu nie tylko do roślin, to również zmiana filozofii życiowej i nastawienia do innych ludzi, to podwyższenie wrażliwości.
„Pochwalamy to co dobre, a wybieramy to co złe!” przewiduje Pan Andrzej i zaprasza na swoją prelekcję wszystkich, którzy tak czują.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania ziół i ich działania, mniej popularnych przypraw, spróbowania naparów i herbatek oraz zakupienia ziół z ekologicznych upraw prelegenta.

O produktach wytwarzanych w gospodarstwie Ekoziele można dowiedzieć się więcej: tutaj


„Przyjdź. Najłatwiej złe nawyki porzuca się w dobrym towarzystwie” - zachęca Pan Andrzej Wojtkowski.
Spotkania odbędą się w dwóch odsłonach:
o godzinie 11:00 dla młodzieży,
o godzinie 13:00 dla dorosłych.

Wstęp na prelekcje nie jest odpłatny.

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Festyn na ulicy Magicznej - GALERIA