Dzisiaj jest: 26.3.2019, imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Z własnym autem do szkoły

Dodano: 5 miesięcy temu

Darmowy przegląd pojazdów organizują uczniowie Zespołu Szkół Nr 5 w Stargardzkie, na osiedlu Lotnisko.

Z własnym autem do szkoły

Placówka kształci w kierunkach technik- mechanik samochodowy, dysponując specjalistycznym zapleczem i warsztatem, który umożliwia profesjonalną diagnostykę pojazdów. Nadarza się więc okazja, by we wtorek 6 listopada 2018 r. podjechać pod budynek Warsztatów Szkolnych przy ul. J. Śniadeckiego 4- 6. Warto skorzystać, szczególnie przed sezonem zimowym, by uniknąć przykrych niespodzianek albo wcześniej im zapobiec.
 

Na darmowe przeglądy aut o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony , szkoła zaprasza we wtorek od 9.00 do 12.00 oraz po dwugodzinnej przerwie: od 14.00 do 17.00. Można sprawdzić stan techniczny zawieszenia i sprawność układu kierowniczego. Pod lupę młodzi fachowcy wezmą też  oświetlenie auta  oraz  inne układy pojazdu- czynne i bierne, mające wpływ na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Szkoła zastrzega, że dokonywany w warsztacie przegląd nie ma charakteru obowiązkowego badania technicznego. Taka forma diagnostyki, zakończona wpisem do dowodu rejestracyjnego, jest możliwa w autoryzowanej stacji. Może się natomiast zdarzyć, że obsługa szkolnego warsztatu zaleci właścicielowi sprawdzanego pojazdu kolejną wizytę- tym razem w stacji diagnostycznej lub firmie, która usunie szkodzenia zagrażające bezpieczeństwu.
 

Warto zatem wybrać się i skorzystać z oferty Zespołu Szkół Nr 5. Dla uczniów kształcących się w zawodach technika i elektromechanika pojazdów samochodowych, to doskonała okazja praktyk, natomiast właściciele swoich czterech kółek mogą zapewnić sobie gwarancję udanego sezonu jesienno- zimowego za kółkiem i bez nagłych niespodzianek.

Źródło: Powiat Stargardzki
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
ORKIESTRA CAMERATA STARGARD. Koncert 24.03.2019. GALERIA